Dandun4Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Klanlar arasındaki büyük fark .... Siz siz olun dandundan cikmayin

Klanlar arasındaki büyük fark .... Siz siz olun dandundan cikmayin Empty Klanlar arasındaki büyük fark .... Siz siz olun dandundan cikmayin

Mesaj  TuRKl33 Çarş. Ekim 20, 2010 9:57 pm

açıkçası dandun4lifetan ayirilnca cok klan gezdim hiç birisi dandun4life muahabbetinde degil. hepsi sadeece oyunda arkadas. ***** gibi klanlardan iftira attilar atildim :S sonra ilk 200 deki coıgu klana girince f4 ten konusmak genelde yasak ... ama 300-400 arası klanlardan (girdiklerimden) cogu f4 ten konusmalara izin veriyor. sonra tekrar tecrübelerrime bakarak (6 klan olmustur her halde ) eger gecerli bir sebebiniz yoksa bu klandan ayrılmayın.... ve genelde ilk 100 deki klanlarda yetkililerle anlasamazsan napip ne derrler seni klandana tarlar önemli uyarı tekrar soyluyoorum gecerli bir nededniniz yoksa dandundan ayrlmayın. sakın daha iyi bir klana cagrildiniz diye hemen gtmeyin ... hatta dandundan cikmayin ... inanin ki cogu klanda arkadaslık sadece oyun icinde. yani sadece oyun muhabbetleri var. f4 ten konusmak yasak cogu klanda, exp siniri var , rutbe siniiri var. siz siz olun dandundan kolay kolay cıkmayın Wink ama yanlıs anlasılmasın turkshforc3 klandan ciktim ve turkl33 atildi ben cikmadim Very Happy bir yanim dandunda kalsın demistim olmadı :S neyse kendinize iyi bakın iyi oyunlar...

TuRKl33

Klanlar arasındaki büyük fark .... Siz siz olun dandundan cikmayin Empty Geri: Klanlar arasındaki büyük fark .... Siz siz olun dandundan cikmayin

Mesaj  TuRKl33 Perş. Ekim 21, 2010 12:03 pm

bu yazdıgım klana gelmek istiyorum gibi anlasılmasın sadece bir bilgi ...

TuRKl33

Klanlar arasındaki büyük fark .... Siz siz olun dandundan cikmayin Empty Geri: Klanlar arasındaki büyük fark .... Siz siz olun dandundan cikmayin

Mesaj  TuRKl33 Perş. Ekim 21, 2010 8:54 pm

sonucta rutbesi yetmeyenler gunde 5000 exp kasamayanlar, oyuna 4 saatt gireemyenler var eğer illa girceksenizde arastırın oyle girin Very Happy

TuRKl33